ÉLÉSTÁR FOGYASZTÓVÉDELMI ÉS JOGVÉDŐ EGYESÜLET, KAPOSVÁR

Fogyasztóvédelmi, jogvédő, érdekvédő, szellemi honvédő egyesületi civil honlap. Minden, ami emberi, természetes és magyar. Isten, Haza, Család. "Magyarországról, édes hazánkról, Ne feledkezzél el szegény magyarokról!" (Régi magyar Himnusz)

CIVIL INFORMÁCIÓS CENTRUM

Somogy megye

KAPOSVÁR

elestaregyesulet@gmail.com, 30/681-0007, 30/3319-355

A kaposvári megyei Civil Információs Iroda kialakítása és a szolgáltatások igénybevételét lehetővé tevő civil adatbázisok feltöltése megkezdődött, amelynek érdekében - közös civil-közösségi céljainkért- megkeresésekkel (postai levél, e-mail, telefon és személyesen)  fordulunk a Somogy megyei civil szervezetekhez, önkormányzatokhoz és vállalkozókhoz. Kérjük az eredményes és a somogyi közösségeket szolgáló munkánk támogatását!

________________________________________________________________

Civil szakmai-és közösségi szolgáltatások a Somogy megyei civil szervezetek részére

I. TANÁCSADÁSOK

- Jogi, közhasznúsági-, pénzügyi, könyvviteli és adózási-, pályázati-, társadalmi felelősségvállalással kapcsolatos, forrásteremtési-, számítógép-kezelési és informatikai-tanácsadástfolytatunk személyesen, elektronikus úton, telefonon, postai levelezéssel folyamatos jelleggel illetve egyeztetett időpontokban, és  elősegítjük a magyar-külhoni magyar partnerségi kapcsolatokat a Somogy megyei települések testvér-települési hálózat felhasználásával.

II. INFORMÁCIÓS SZOLGÁLTATÁSOK

- Partnerségi Információs Napot szervezünk 2 hetente egy-egy kistérségben illetve CIC Központban a civil-, önkormányzati-és üzleti szféra részére.

- Kistérségben való megjelenésünk felöleli a tanácsadásokat és az információs napok lebonyolítását negyedévente kistérségenként.

- Civil Ügyfél/Partner adatbázis

- Önkormányzati civil referensek adatbázisát hozzuk létre és működtetjük a partnerség erősítése érdekében.

- SZJA 1 %-os támogatásra jogosult Somogy megyei civil szervezetek adatbázisa

- Önkéntesek és közérdekű önkénteseket fogadó civil szervezetek adatbázisa

- Partnerkereső civil szervezetekről,

- Civil partnert kereső üzletiszereplők adatbázisa,

- Aktuális civil pályázatokról (NEA és azon kívüli)

- Civil szakmai könyvtár

-  Civil Jogtárral

- Civil Rendezvény-, Programnaptár

III. INFOKOMMUNIKÁCIÓS SZOLGÁLTATÁSOK

- Elektronikus hírlevelet küldünk regisztrált civil partnereinknek 2 hetente.

- Nyomtatott Hírlevelünket közösségi intézmények, szervezetek segítségével, s rendezvényeken juttatjuk el partnereinknek.

IV. KÉPZÉSI ÉS EGYÉB SZOLGÁLTATÁSOK

- Civil szervezetek alapítását, működtetését segítő és közösségfejlesztő célú képzések, tanfolyamok, tréningek a civil szervezetek vezetői, tagjai részére.

- Irodai, inkubátorház-szerű szolgáltatásokat ( internet-, regisztrációk, elektronikus pályázatfeltöltés, beszámolók letétbe helyezése, számítógép-,nyomtató-, fénymásoló-, használata és civil nyomtatványok, űrlapok biztosítása stb. )

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 7
Tegnapi: 39
Heti: 7
Havi: 333
Össz.: 65 308

Látogatottság növelés
Oldal: SOMOGYI CIVIL INFORMÁCIÓS CENTRUM (CIC)
ÉLÉSTÁR FOGYASZTÓVÉDELMI ÉS JOGVÉDŐ EGYESÜLET, KAPOSVÁR - © 2008 - 2024 - elestaregyesulet.hupont.hu

Ingyen weblap készítés, korlátlan tárhely és képfeltöltés, saját honlap, ingyen weblap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »