ÉLÉSTÁR FOGYASZTÓVÉDELMI ÉS JOGVÉDŐ EGYESÜLET, KAPOSVÁR

Fogyasztóvédelmi, jogvédő, érdekvédő, szellemi honvédő egyesületi civil honlap. Minden, ami emberi, természetes és magyar. Isten, Haza, Család. "Magyarországról, édes hazánkról, Ne feledkezzél el szegény magyarokról!" (Régi magyar Himnusz)

CIVILEK ÉJSZAKÁJA 2012 KAPOSVÁR

Somogy megye székhelyén, Kaposváron - immár második alkalommal - rendezi meg a Somogy Megyei és Kaposvári Civil Szervezetek Szövetsége és társrendezője az ÉLÉSTÁR Egyesület 2012.szeptember 15-én, szombaton, az AGÓRA-EGYÜD Művelődési Központban az egész napos, éjfélig tartó civilfesztivált.

A tavalyi eseményen mintegy 60 civil szervezet mutakozott be egyrészt az érdeklődő nagyközönségnek, másrészt a civil társszervezeteknek, azok tagjainak, aktivistáinak, önkénteseinek.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 6
Tegnapi: 39
Heti: 6
Havi: 332
Össz.: 65 307

Látogatottság növelés
Oldal: CIVILEK ÉJSZAKÁJA 2012 KAPOSVÁR
ÉLÉSTÁR FOGYASZTÓVÉDELMI ÉS JOGVÉDŐ EGYESÜLET, KAPOSVÁR - © 2008 - 2024 - elestaregyesulet.hupont.hu

Ingyen weblap készítés, korlátlan tárhely és képfeltöltés, saját honlap, ingyen weblap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »